Mapa serwisu
601 581 769
biuro@artcomfort.pl
Partnerzy

Partnerzy

 

Zymetric

ZYMETRIC SP. Z O.O.

Zymetric Sp. z o.o. jest Generalnym Przedstawicielem marki Midea w Polsce.

Firma oferuje rozwiązania klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji dla domów, mieszkań, pomieszczeń biurowych, a także obiektów przemysłowych, handlowych i usługowych. Celem ZYMETRIC jest sprzedaż i promocja urządzeń klimatyzacyjnych marki Midea , zmierzająca do uzyskania stabilnego udziału w rynku oraz zwiększenie rozpoznawalności marki w branży urządzeń klimatyzacyjnych.

 

Nabilaton

NABILATON SP. Z O.O.

Nabilaton Sp. z o.o. to firma działająca od 2011 roku na polskim rynku urządzeń branży HVAC. Oferuje Klientom nowoczesne rozwiązania w zakresie ogrzewania, wentylacji, chłodnictwa.

Firma w swojej szerokie ofercie produktowej posiada:

  • pompy ciepła
  • rekuperatory
  • kurtyny powietrza marki Thermoscreens

 

 

Zymetric

GALLETTI

Jest wiodącym graczem na światowym rynku HVAC, czołowym producentem klimakonwektorów, agregatów wody lodowej oraz urządzeń grzewczo-wentylacyjnych. Wysoka efektywność energetyczna, elastyczność instalacji i ograniczony poziom hałasu to charakterystyczne cechy techniczne produktów Galletti. Podstawowym zadaniem firmy jest dostarczanie produktu, ale również profesjonalnej usługi. Oprócz produkcji podstawowych komponentów, Galletti produkcje wymienniki ciepła, posiada własną blachownię produkującą obudowy, a także dział zajmujący się tworzeniem oprogramowania do produkowanych urządzeń.

AIRCON SP. Z O.O.

świadczy usługi na rynku krajowym od 1999 roku. Podstawową działalnością firmy jest import urządzeń klimatyzacyjnych marki MDV, której jest Generalnym Przedstawicielem w Polsce.

Od początku istnienia firmy podstawową gałęzią działalności jest import szerokiej gamy urządzeń klimatyzacyjnych, od popularnych splitów ściennych, poprzez urządzenia kanałowe, kasetonowe i podstropowe, urządzenia typu multisplit w wersji on-off i inwerter skończywszy na rozbudowanych systemach ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego VRF typu MDV-D.

 

BSH

BSH KLIMA SP. Z O.O.

Międzynarodowy producent wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania oraz wentylacji pożarowej. W Polsce BSH działa od 1996 roku.

Firma oferuje produkty i usługi w ramach działów:

  • technika wentylacji i klimatyzacji: centrale klimatyzacyjne, wentylatory, Schako – komponenty wentylacyjne, wentylacja kuchni;
  • ogrzewanie: aparaty grzewczo-wentylacyjne, kurtyny powietrzne;
  • wentylacja pożarowa: wentylatory oddymiające, Systemy nadciśnieniowe, oddymianie grawitacyjne.
 

DAIKIN

DAIKIN SP. Z O.O.

Firma Daikin jest obecna w Polsce od ponad 15 lat.

W ofercie firmy Daikin znajdują się wszelkie urządzenia niezbędne do stworzenia dobrej atmosfery w pomieszczeniach, począwszy od systemów wentylacji, poprzez klimatyzatory, a kończąc na zintegrowanych systemach zapewniających sprawny obieg powietrza w całych budynkach.

 

Harmann

HARMANN VENTILATOREN

Harmann Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem marki Harmann Ventilatoren na rynku Polskim. Oferta firmy obejmuje wentylatory dachowe, wentylatory kanałowe, wentylatory osiowe, wentylatory promieniowe, wentylatory gastronomiczne, centrale wentylacyjne, nagrzewnice kanałowe, filtry i akcesoria wentylacyjne.

Harmann to synonim niemieckiej jakości, nowoczesnych technologii i troski o środowisko.

 

BIMs

BIMS PLUS SP. Z O.O.

Od 20 BIMs PLUS jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacji i wentylacji, instalacji i techniki sanitarnej. Firma współpracuje z biurami projektowymi, architektami, deweloperami, spółdzielniami mieszkaniowymi i podmiotami publicznymi.

 

LENNOX

LENNOX SP. Z O.O.

LENNOX Polska jest oddziałem i całkowitą własnością koncernu LENNOX GLOBAL. Spółka została powołana dla reprezentowania interesów koncernu w Polsce.

Firma Lennox projektuje, rozwija i sprzedaje rozwiązania klimatyzacyjne renomowanym firmom z całego świata.

Oferuje szeroki wachlarz produktów dla rynku detalicznego, rozrywkowo-rekreacyjnego, restauracyjnego i gastronomicznego, przemysłu oraz sektora komercyjnego.

 

Rosenberg

ROSENBERG KLIMA POLSKA SP. Z O.O.

Rosenberg Klima Od 1981 roku produkuje regulowane napięciowo silniki z wirującą obudową, wentylatory, kurtyny powietrzne, agregaty grzewczo-wentylacyjne i modułowe centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne.

 

SWEGON

SWEGON SP. Z O.O.

Swegon Sp. z o.o. to polska część szwedzkiego koncernu Swegon, który jest jednym z największych producentów urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych w Europie.

Na terenie Polski działa od 1991 roku.

Firma Oferuje szeroką gamę wyrobów koncernu Swegon, a w tym: centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne, agregaty chłodnicze, klimakonwektory indukcyjne, chłodnicze moduły sufitowe, bogaty wybór nawiewników, tłumiki akustyczne, regulatory przepływu powietrza.

 

VTS

VTS POLSKA SP. Z O.O.

Firma VTS to wiodący producent działający w branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej.

Jego produkty - centralne wentylacyjne Ventus, kurtyny powietrzne Defender i nagrzewnice Volcano – charakteryzują się wysoką jakością oraz bardzo dobrymi parametrami technicznymi.

Firma oferuje innowacyjne rozwiązania technologii grzewczej i wentylacyjnej dla dowolnych obiektów przemysłowych, placówek handlowych, powierzchni wielkokubaturowych czy budynków użyteczności publicznej.